Czy kiedykolwiek pomyślałeś: „Mam doskonały pomysł na bongo!” ale nie możesz znaleźć odpowiedniej kombinacji perków lub innych funkcji? Twoje oczekiwanie dobiegło końca! Dzięki nowemu narzędziu Build-a-Bong możesz spersonalizować swój idealny kawałek! Złóż swoje unikatowe bongo. Baw się dobrze!

Takie narzędzie umożliwia złożenie swojego bonga w kilka chwil. Builder umożliwia dostosowanie bonga w trzech sferach

Oznacza to, że możesz dodać swoją fajkę do indywidualnych potrzeb. Dodaj perkolację, ustaw przepływ powietrza i zbuduj swoje bongo tak wysokie, jak chcesz. Wszystko z tej samej jakości szkła

Wybierz ustnik, który najbardziej będzie ci pasował.

Helix – Ten ustnik jest wykonany w technologii „Helix”. Zaprojektowany z trzema kątowymi otworami wolframowymi, które powodują, że dym wiruje w górę i napowietrza twój wdech podczas wdechu. Dym nie będzie tak ciężki, aby uzyskać lepsze wrażenia z palenia

Standard – Ten ustnik jest przeznaczony dla tych, którzy chcą mieć duży przepływ powietrza do szerokiego naciągu. Nie musisz się martwić o rozbryzgi wody dzięki tarczy ochronnej. Aby się ochłodzić, wrzuć kostkę lodu do szczypty!

Trąbka – Dodanie ustnika do trąbki do zestawu STAX zapewni bardziej skoncentrowane ustawienie dociągania w celu szybkiego czyszczenia. Rozkloszowany dla wygody i zbudowany z myślą o szybkości. W zestawie z ustnikiem znajduje się adapter do złącza szklanego. 

rodzaje ustników do niestandardowego bonga
Trzy rodzaje ustników do bongosa

Wybierz rodzaj filtracji, który Ci pasuje najbardziej

Filtracja to ważna rzecz. Doskonale wiesz żeby był sztos to dym musi być wzięty na ostrą jazdę zanim trafi do Ciebie.

Mordeczko daje Ci 4 rodzaje filtrów do wyboru:

Halo Perc – Ta sekcja Perc doda nową komorę, aby włączyć, jak tworzyć się dym. Dym przedostaje się przez okrągły z kilkoma nacięciami w dół. Nie ma dużej filtracji, ale nie ma śladu ilustracji. Niska linia wodna zapewnia dużo miejsca na gromadzenie się dymu! 

Okrąg Perk – Klasyczny Perc do twojego modułowego bonga.

Ta komora Perc jest zbudowana ze zwykłego Perc, który został utworzony przez dym przez wodę. Gdy dym przechodzi przez wodę, jest chłodzony. Konstrukcja kopuły dostarcza trochę ruchu i ułatwia gromadzenie się dymu.

CEWKA PROC – Ta cewka perc stała się tak, aby twoje rysowanie rosło podczas wdechu. Dolna cewka ma ruszyć w dół i dokładnie bąbelki, więc nie będzie gotowe do wyczyszczenia. 

Ten Perc zwiększa twoje doświadczenie w pomiarach, skoncentrowanych strzałach. 

DRZEWO PERK – Dodaj dziesięć ulubionych perc drzewa do swojej wersji STAX.

Drzewo Perc jest jednym z ulubionych na rynku. 8 ramion rozgałęziających się do wody z nacięciami skierowanymi na zewnątrz. 

Wszystko wokół perkolacji i dyfuzji, nawet jeśli musisz przechylić fajkę. Perc jest zamontowany na dnie komory, co zapewnia trwałość i długowieczność.

4 rodzaje filtrów do bonga szklanego
Filtry do bonga

Wybierz Komorę Podstawy

Do wyboru masz sporo kształtów a każdy z nich ma swoją unikatową cechę:

Flare Stemless Base z Turbiną – Jest to prosta podstawa ze wzmocnionym złączem 90°. Bezpośredni wlot wtrysku do matrix perc, który zapewnia wszechstronną dyfuzję i mocniejszy dym. 

Następnie masz turbinę perc, która dodaje ładny efekt wizualny podczas napowietrzania twojego losowania. W zestawie z tą podstawą znajduje się męska miska męska na zioło 14,5 mm, jeden plastikowy klips i jeden metalowy klips

Podstawa Standard – Tradycyjna podstawa do twojego modułu bonga

Jest to podstawa w stylu zlewki z pionową komorą z powodu miejsca na dyfuzję, która zapewnia wyjmowaną rurę dolną o średnicy od 18,8 mm do 14,5 mm. 

Ten klasyczny styl jest również trwały; ściana ze ścianek 5 mm. W zestawieniu z niezależnie znajduje się misa męska na zioło 14,5 mm, jeden klips na keck i jeden metalowy klips na keck

Podstawa z wężownicą prysznicową – Ta prosta podstawa ma zachowanie cewki. wzmocnienie połączenia 90° zamieniło się w wężownicę z dołączonym dyfuzorem prysznica. 

Dodatkowa odległość utworzona przez cewkę daje czas na naturalne ochłodzenie dymu, ale dym jest również chłodzony przez wodę przepływającą wokół cewki. W zestawieniu z tą różnicą znajduje się męska na zioło 14,5 mm, jeden klips i jeden metalowy klips. 

podstawy do bonga szklanego
najpopularniejsze podstawy do bonga

Podstawa liniowa o działaniu działającym 😉 – Ta podstawa została zmieniona tak, aby umożliwić ci możliwość zamiany między ekstraktami lub kwiatami, bez rozkładania drugiego zestawu.

Efekty w perc do dyfuzji dymu i dwa szlifowane operacyjne 14,5 mm, jeden męski i jeden żeński z pasującą misą kwiatową i gwoździem kwarcowym. Do podstawy dołączono również 14,5-milimetrowy stoper, jeden klips i jeden metalowy klips.

Podstawa stóp Flare – Ta podstawa to klasyczna stopka z bardzo charakterystycznym elementem 5,25 cala. Dym jest podzielony przez wyjmowaną rurkę dolną o średnicy od 18,8 mm do 14,5 mm. 

W zestawieniu z niezależnie znajduje się jedna miseczka męska 14,5 mm, jedna pomoc klips na keck i jeden metalowy klips na keck

Podstawa Dysku – Podstawa dysku STAX to standardowa podstawa kielichowa ze wzmocnionym przegubem 90° i dyskiem o budowie plastra miodu. 

Dysk perc zapewnia dyfuzję przez wiele małych rozmiarów, co zwiększa opór, ale nie trwa nadal. W zestawie znajduje się jedna miska na kwiaty 14,5 mm, jedna pomoc klips na keck i jeden metalowy klips na keck.

3 rodzaje unikatowych podstaw do bonga
Wschodzące gwiazdy wśród podstaw do custom bongs

Unikatowe bongo – Finałowy efekt

Może wyglądać tak! Albo Inaczej… Przecież to Ty decydujesz! Może być długie jak tylko chcesz, ale czy dasz rade zassać dym?

CZELENDŻ!!!

Zassiesz dym przez 5 segmentów?

😀

unikatowe bongo
Złóż swoje unikatowe bongo

Chcesz przetestować narzędzie do Tworzenia Bongo?

Napisz do mnie!

Obczaj pozostałe moje pozostałe tematy.

Do następnego Mordeczko!

Autor:
Andre Kołatka
Pasjonat dymu, wirtuoz zioła.